מי אנחנו

unik, מהחברות המובילות בישראל בתחומה, עוסקת בחשיפה ציבורית. היא מסייעת לחברות, ארגונים ואנשים לקדם רעיונות ולהגשים מטרות – עסקיות וערכיות.

החל משנת 2023, UNIK היא הנציגה הבלעדית בישראל של רשת סוכנויות הדוברות והדיגיטל PROI WORLDWIDE, המונה 180 סוכנויות ב-60 מדינות.
https://www.proi.com/

עם מומחיות רב-תחומית, צוות מקצועי מובחר וקשרים ענפים בכל המקומות הנכונים – אנחנו כאן כדי לעזור לכם לשנות את המצב לטובה.

במציאות בה המסר השיווקי והמיצוב התדמיתי מאותגרים כל העת, מציעה unik ללקוחותיה מעטפת מלאה ורחבה בתחומי ניהול המשברים, ייעוץ אסטרטגי-תקשורתי, יחסי ציבור וכל אפיקי התוכן בעולמות הדיגיטל.

בדרך אל המטרה, אנחנו פועלים מעל כל במה אפשרית המתאימה להעברת הרעיון או הסיפור של המותג: אמצעי התקשורת בארץ ובעולם, רשתות חברתיות, שיווק בלתי אמצעי, וכל צומת אפשרי שבו נמצא קהל היעד, ובו מעוצב הדימוי.

מאז הקמת החברה, בשנת 2003, צברנו מומחיות יוצאת דופן בניהול אפקטיבי של קמפיינים ציבוריים אשר עיצבו ומעצבים את סדר היום של הציבוריות הישראלית:

  • הוצאנו מותגים לאור והפכנו אותם לחלק בלתי נפרד מהשיח הרלוונטי
  • הגנו על מותגים ואנשים מפני מתקפות ציבוריות ממוקדות או כוללות
  • הובלנו קמפיינים מול רגולטורים
  • קידמנו סוגיות תוכן מורכבות במיוחד – המצריכות שליטה והיכרות מוחלטת עם         קווי התפר ונקודות המפגש שבין המגזרים השונים (ציבורי, שלישי, עסקי)
  • יצרנו קמפיינים שיווקיים עם קריאייטיב, שחולל שיח שהתפשט במהירות האור
  • יצרנו עולמות תוכן ממותג ומובחן, ועוד ועוד.

את unik הקים נסים דואק, לשעבר העורך הכלכלי של מוסף "ממון" של העיתון ידיעות אחרונות, וכיום מבכירי מנהלי המשברים ויועצי התקשורת בישראל.

הצוות המקצועי ב unik-מורכב מכ-25 מומחים, בתקשורת, דיגיטל, תוכן, אסטרטגיה, קריאייטיב ועיצוב גרפי.

אנחנו גדולים ומובילים, אבל כל אדם, חברה או ארגון שמגיעים ל- unik מקבלים יחס ייחודי. אנחנו מתחילים בלימוד הצרכים הספציפיים של כל לקוח, ממשיכים בניתוח הסביבה בה הוא פועל, מעצבים עבורו אסטרטגיה תקשורתית מותאמת – ואז מיישמים אותה באופן חסר פשרות.

מה אנחנו עושים

יחסי ציבור

unik מציעה ללקוחותיה שירותי ייעוץ תקשורת וניהול כולל של מערך הדוברות מול כל הפלטפורמות הרלוונטיות בעולם המדיה: ערוצי הטלוויזיה, עיתונות מודפסת, עיתונות און-ליין, רדיו, בלוגים, פודקאסטים ועוד. אנחנו מעניקים מענה לכל שירותי התקשורת הנדרשים בסביבה בה פועל הלקוח, מהודעות לעיתונות ועד מסיבות עיתונאים, מניוזלטרים וייצוג ברשתות חברתיות ועד לתדריכים לא פורמליים לכתבים הרלוונטיים.

אסטרטגיה תקשורתית

אנחנו מתמחים בבניית אסטרטגיה תקשורתית וציבורית ללקוח, על כלל היבטיה: יעדים מסחריים, ציבוריים או פוליטיים, קהלי מטרה רלוונטיים, תחרות ישירה ועקיפה בענף, יצירת תוכן, התמודדות עם רגולציה, לובינג ועוד. בין השירותים שאנו מעניקים: הגדרת יעדים לטווח קצר, בינוני וארוך, מעקב שוטף אחר פרסומים תקשורתיים, ניטור שיח ברשתות חברתיות וייעוץ תקשורתי לדרגי הניהול של הלקוח.

ניהול משברים תקשורתיים

unik crisis management היא בעלת ניסיון ייחודי, רחב ומוצלח בטיפול בכל סוגי המשברים התקשורתיים בגופים מסחריים, ארגוני מגזר שלישי, רשויות מדינה, מפלגות, ואנשים פרטיים. במהלך המשבר אנחנו מלווים את הלקוח באופן צמוד, מבצעים הערכות מצב תכופות, ועובדים במגוון פלטפורמות ורבדים: עיתונות, רשתות חברתיות, תקשורת פנים ארגונית, תדריכים ומסרים לא פורמליים. אנחנו לוקחים על עצמנו את הדוברות השוטפת, מבצעים בקרה וניטור באופן תכוף, ומכניסים לתמונה רוגע, יציבות ובהירות. לבסוף, אנחנו בונים ומיישמים עבור הלקוח תכנית שיקום.

ניהול קמפיינים

unik מתמחה בתכנון, בנייה ויישום של קמפיינים ציבוריים, פוליטיים ומסחריים מכל הסוגים: השקה של מוצרים ושירותים; כניסה לשוק המקומי או הבינלאומי; מערכות בחירות לאומיות או מקומיות; פריימריז; קמפיינים פנים-ארגוניים ועוד. העבודה שלנו נעשית בתיאום ובשיתוף עם משרדי פרסום, סוקרים, יועצים משפטיים, חברות מיתוג וכל גורם אחר הרלוונטי ליעדים של הלקוח.

יחסי ציבור דיגיטל

unik digital היא סוכנות הקונספטים והדיגיטל שלנו, העוסקת בניהול נוכחות ברשתות החברתיות השונות: מיוזמה והובלה של קמפיינים ויראליים, ועד תפעול אופרציה של שירות לקוחות; מהקמה, ניהול ותפעול של נכסים דיגיטליים, ועד דיוור ישיר של ניוזלטרים, מגזינים ותקשורת פנים ארגונית. בעזרת חיבור בין תוכן לטכנולוגיה, אנחנו יוצרים תהודה מרבית ומעבירים מסר מדויק, ממוקד ואיכותי באמצעות כלים חדשניים ומקוריים שמפתיעים ופוגעים במטרה בכל פעם מחדש. אנחנו הוגים אירועים יצירתיים אשר משקפים את ערכי המותג שלכם, ומציעים שירותי מיתוג, עיצוב וגרפיקה, ליצירת מעורבות צרכנית איכותית.
מחלקה בינלאומית
את ההתמחות שלנו בציבוריות המקומית, אנחנו מספקים גם לארגונים, חברות וממשלות מחו"ל, המבקשים לפעול בישראל. את כל השירותים הקבועים שלנו אנחנו מציעים בעברית, ערבית ואנגלית, ואנחנו גם יודעים לספק חבילת כניסה אופטימלית לשוק הישראלי: תדריכים על עולם התקשורת הישראלי; סקירות על התחום המסחרי, הרגולטורי והפוליטי בישראל; תרגום והתאמה של מסרים לשוק המקומי; וייעוץ דיפלומטי בניהולו של אלון פנקס, לשעבר קונסול ישראל בניו יורק.

נעים מאוד

נסים דואק

בעלים ומנכ"ל

כמי שחיידק העשייה והרצון לחולל שינוי משכו אותו עוד מילדות, נסים ניהל קריירה בת עשור בעיתונות, במהלכה כבר בגיל 30 כיהן כעורך הראשי של המגזין הכלכלי "ממון" בעיתון ידיעות אחרונות. מאז הקמת החברה ב-2003, דואק משמש כאסטרטג ויועץ בכיר שהוביל שורה ארוכה של קמפיינים ציבוריים ופוליטיים, אשר רבים מהם עיצבו את סדר היום של החברה הישראלית.

דורון מוזט

סמנכ"ל משברים

החל את דרכו המקצועית בכנסת ישראל כיועץ פרלמנטרי ובמשרד הכלכלה תחת השר דאז נפתלי בנט.
בשנים האחרונות שימש כיועץ תקשורת לתאגידים גדולים במשק, וניהל מספר משברים תקשורתיים אשר השתלטו על סדר היום במדינת ישראל.

בוגר תואר ראשון בהצטיינות במשפטים במכללה האקדמאית אונו. הוסמך לעריכת דין ב-2018

ברק כפיר

סמנכ"ל יח"צ

בעל ניסיון רב של מעל עשור בתחום היח"צ והדוברות, כולל במערכי הדוברות של ארגונים ציבוריים גדולים כגון דובר צה"ל ודוברות משרד המשפטים. בין לקוחותיו ניתן למצוא את Manpower, פורום ה-15 (הערים העצמאיות בישראל), התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית ועוד.

רעות אבני

סמנכ"לית תפעול

בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בתפעול, ניהול פרויקטים והפקות. בעברה הרחוק סיימה תואר ראשון בביוכימיה מולקולארית בטכניון ומאז הבינה שהתשוקה שלה בעולם התפעול והפרויקטים.

דקלה אברג'יל

מנהלת מקצועית

בעלת ניסיון רב במגזר הפוליטי והעסקי ובליווי קמפיינים ומאבקים. ליוותה בכנסת במשך 12 שנים את העשייה של השרים ויושבי ראש מפלגת מרצ לשעבר יוסי שריד ז"ל וחיים אורון (ג'ומס), ולאחר מכן עבדה 6 שנים עם יו"ר קבוצת הראל ביטוח ופיננסים.

ליאת מילר

סמנכ"לית דיגיטל

בעלת 10 שנות ניסיון בבניית מעטפת שיווקית במדיה המסורתית והדיגיטלית. מתמחה ביצירת קמפיינים ויראליים, מדויקים וממוקדי ROI , ומאמינה בכוחה של המדיה החברתית ליצור שינוי ולייצר ערך מוסף לחברות ומותגים. סטודנטית ל-BA בפסיכולוגיה באונ' חיפה.

אסף ליבראטי

סמנכ"ל יח"צ

דובר ויועץ תקשורת. מומחה בניהול משברים.
מילא שורה של תפקידים מרכזיים בדובר צה"ל החל משנת 2001.
תפקידי דוברות עיקריים – דובר חיל האוויר, דובר שירות בתי הסוהר, דובר קופת חולים 'מאוחדת' בעת פרוץ מגפת הקורונה.
עמית מחקר במכון למדיניות נגד טרור (ICT) של אוניברסיטת רייכמן.
מרצה לתקשורת במכללה האקדמית אונו בתוכנית לתואר שני עם התמחות בסייבר, בתוכנית למנהל עסקים ובתוכנית לשיווק ופרסום.