מי אנחנו

unik, מהחברות המובילות בישראל בתחומה, עוסקת בחשיפה ציבורית. היא מסייעת לחברות, ארגונים ואנשים לקדם רעיונות ולהגשים מטרות – עסקיות וערכיות.

עם מומחיות רב-תחומית, צוות מקצועי מובחר וקשרים ענפים בכל המקומות הנכונים – אנחנו כאן כדי לעזור לכם לשנות את המצב לטובה.

במציאות בה המסר השיווקי והמיצוב התדמיתי מאותגרים כל העת, מציעה unik ללקוחותיה מעטפת מלאה ורחבה בתחומי ניהול המשברים, ייעוץ אסטרטגי-תקשורתי, יחסי ציבור וכל אפיקי התוכן בעולמות הדיגיטל.

בדרך אל המטרה, אנחנו פועלים מעל כל במה אפשרית המתאימה להעברת הרעיון או הסיפור של המותג: אמצעי התקשורת בארץ ובעולם, רשתות חברתיות, שיווק בלתי אמצעי, וכל צומת אפשרי שבו נמצא קהל היעד, ובו מעוצב הדימוי.

מאז הקמת החברה, בשנת 2003, צברנו מומחיות יוצאת דופן בניהול אפקטיבי של קמפיינים ציבוריים אשר עיצבו ומעצבים את סדר היום של הציבוריות הישראלית:

  • הוצאנו מותגים לאור והפכנו אותם לחלק בלתי נפרד מהשיח הרלוונטי
  • הגנו על מותגים ואנשים מפני מתקפות ציבוריות ממוקדות או כוללות
  • הובלנו קמפיינים מול רגולטורים
  • קידמנו סוגיות תוכן מורכבות במיוחד – המצריכות שליטה והיכרות מוחלטת עם         קווי התפר ונקודות המפגש שבין המגזרים השונים (ציבורי, שלישי, עסקי)
  • יצרנו קמפיינים שיווקיים עם קריאייטיב, שחולל שיח שהתפשט במהירות האור
  • יצרנו עולמות תוכן ממותג ומובחן, ועוד ועוד.

את unik הקים נסים דואק, לשעבר העורך הכלכלי של מוסף "ממון" של העיתון ידיעות אחרונות, וכיום מבכירי מנהלי המשברים ויועצי התקשורת בישראל.

מנכ"ל החברה הוא מתן גרינשטיין, לשעבר ראש ענף תקשורת בחטיבת דובר צה"ל.

הצוות המקצועי ב unik-מורכב מכ-25 מומחים, בתקשורת, דיגיטל, תוכן, אסטרטגיה, קריאייטיב ועיצוב גרפי.

אנחנו גדולים ומובילים, אבל כל אדם, חברה או ארגון שמגיעים ל- unik מקבלים יחס ייחודי. אנחנו מתחילים בלימוד הצרכים הספציפיים של כל לקוח, ממשיכים בניתוח הסביבה בה הוא פועל, מעצבים עבורו אסטרטגיה תקשורתית מותאמת – ואז מיישמים אותה באופן חסר פשרות.

מה אנחנו עושים

יחסי ציבור

unik מציעה ללקוחותיה שירותי ייעוץ תקשורת וניהול כולל של מערך הדוברות מול כל הפלטפורמות הרלוונטיות בעולם המדיה: ערוצי הטלוויזיה, עיתונות מודפסת, עיתונות און-ליין, רדיו, בלוגים, פודקאסטים ועוד. אנחנו מעניקים מענה לכל שירותי התקשורת הנדרשים בסביבה בה פועל הלקוח, מהודעות לעיתונות ועד מסיבות עיתונאים, מניוזלטרים וייצוג ברשתות חברתיות ועד לתדריכים לא פורמליים לכתבים הרלוונטיים.

אסטרטגיה תקשורתית

אנחנו מתמחים בבניית אסטרטגיה תקשורתית וציבורית ללקוח, על כלל היבטיה: יעדים מסחריים, ציבוריים או פוליטיים, קהלי מטרה רלוונטיים, תחרות ישירה ועקיפה בענף, יצירת תוכן, התמודדות עם רגולציה, לובינג ועוד. בין השירותים שאנו מעניקים: הגדרת יעדים לטווח קצר, בינוני וארוך, מעקב שוטף אחר פרסומים תקשורתיים, ניטור שיח ברשתות חברתיות וייעוץ תקשורתי לדרגי הניהול של הלקוח.

ניהול משברים תקשורתיים

unik crisis management היא בעלת ניסיון ייחודי, רחב ומוצלח בטיפול בכל סוגי המשברים התקשורתיים בגופים מסחריים, ארגוני מגזר שלישי, רשויות מדינה, מפלגות, ואנשים פרטיים. במהלך המשבר אנחנו מלווים את הלקוח באופן צמוד, מבצעים הערכות מצב תכופות, ועובדים במגוון פלטפורמות ורבדים: עיתונות, רשתות חברתיות, תקשורת פנים ארגונית, תדריכים ומסרים לא פורמליים. אנחנו לוקחים על עצמנו את הדוברות השוטפת, מבצעים בקרה וניטור באופן תכוף, ומכניסים לתמונה רוגע, יציבות ובהירות. לבסוף, אנחנו בונים ומיישמים עבור הלקוח תכנית שיקום.

ניהול קמפיינים

unik מתמחה בתכנון, בנייה ויישום של קמפיינים ציבוריים, פוליטיים ומסחריים מכל הסוגים: השקה של מוצרים ושירותים; כניסה לשוק המקומי או הבינלאומי; מערכות בחירות לאומיות או מקומיות; פריימריז; קמפיינים פנים-ארגוניים ועוד. העבודה שלנו נעשית בתיאום ובשיתוף עם משרדי פרסום, סוקרים, יועצים משפטיים, חברות מיתוג וכל גורם אחר הרלוונטי ליעדים של הלקוח.

יחסי ציבור דיגיטל

unik digital היא סוכנות הקונספטים והדיגיטל שלנו, העוסקת בניהול נוכחות ברשתות החברתיות השונות: מיוזמה והובלה של קמפיינים ויראליים, ועד תפעול אופרציה של שירות לקוחות; מהקמה, ניהול ותפעול של נכסים דיגיטליים, ועד דיוור ישיר של ניוזלטרים, מגזינים ותקשורת פנים ארגונית. בעזרת חיבור בין תוכן לטכנולוגיה, אנחנו יוצרים תהודה מרבית ומעבירים מסר מדויק, ממוקד ואיכותי באמצעות כלים חדשניים ומקוריים שמפתיעים ופוגעים במטרה בכל פעם מחדש. אנחנו הוגים אירועים יצירתיים אשר משקפים את ערכי המותג שלכם, ומציעים שירותי מיתוג, עיצוב וגרפיקה, ליצירת מעורבות צרכנית איכותית.
מחלקה בינלאומית
את ההתמחות שלנו בציבוריות המקומית, אנחנו מספקים גם לארגונים, חברות וממשלות מחו"ל, המבקשים לפעול בישראל. את כל השירותים הקבועים שלנו אנחנו מציעים בעברית, ערבית ואנגלית, ואנחנו גם יודעים לספק חבילת כניסה אופטימלית לשוק הישראלי: תדריכים על עולם התקשורת הישראלי; סקירות על התחום המסחרי, הרגולטורי והפוליטי בישראל; תרגום והתאמה של מסרים לשוק המקומי; וייעוץ דיפלומטי בניהולו של אלון פנקס, לשעבר קונסול ישראל בניו יורק.

נעים מאוד

מאי ישראלי

מנהלת משרד

בוגרת לימודי B.A בלימודי תרבות וניהול אירועי תרבות במכללה האקדמית 'ספיר'. לאחר הלימודים עבדה כתחקירנית ואחראית תוכן בתוכניות פריים-טיים שונות.

אור וייל

יועץ תקשורת

בעל ניסיון של למעלה מעשור בכתיבה עיתונאית, תחקירים, ראיונות וסיקור אירועי ספורט ואקטואליה בערוץ הספורט, ערוץ ואתר One, ידיעות תקשורת ואתר אל-מוניטור.
כמו כן עבד כדובר בכנסת ישראל. בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול מהמכללה למנהל.

נעה כהן

יועצת תקשורת

שירתה שש שנים כקצינה בדובר צה"ל בעיקר ביחידות שדה מבצעיות, ביניהן חטיבת כפיר ואוגדת עזה. לקחה חלק בניהול כמה מהמשברים ואירועי המדיה המורכבים והמתוקשרים ביותר שחווה צה"ל בשנים האחרונות, בהן פרשת אלאור אזריה וההידרדרות הביטחונית בעוטף עזה. סטודנטית לתואר ראשון במדע המדינה וסוציולוגיה במכללה האקדמית ת"א-יפו.

אילה בראון

יועצת תקשורת

ילידת ירושלים. בוגרת מדרשית הרטמן ומכינת מיתרים-לכיש. החלה את דרכה בעולם התקשורת בדובר צה"ל, במסגרת שירותה ביחידה עבדה באופן שוטף אל מול כלל מערכות הטלוויזיה השונות בתקשורת הישראלית ולאחר מכן שירתה בתור הדוברת של חטיבת הגולן והחרמון.
בין לקוחותיה תוכלו למצוא את הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו, ניהול פלטפורמות הדיגיטל של משלחת של האיחוד האירופי לישראל, ומגי וילנסקי מדיה בע"מ.

נועה אלרואי

יועצת תקשורת

החלה את דרכה בחטיבת דובר צה"ל כסגנית ראש מדור כתבים צבאיים ודוברת אוגדת הגליל. בשירותה קיבלה אות הצטיינות מטעם דובר צה"ל דאז, האלוף מוטי אלמוז, ומצטיינת דובר צה"ל במילואים.
בוגרת תואר ראשון במשפטים בתוכנית מצטיינים במרכז הבינתחומי הרצליה וכיום סטודנטית לתואר שני. במהלך לימודיה ביצעה התמחות במשלחת הישראלית לאו"ם כחלק מצוות הדוברות ובצוות לוועדה החמישית.

בין לקוחותיה במשרד תמצאו את משלחת האיחוד האירופי לישראל, בית החולים האנגלי בנצרת והמרכז הישראלי להתמכרויות.

עידו פרנקו

יועץ דיגיטל

בוגר מערך דובר צה"ל. במסגרת שירותו בחטיבה שירת כדובר בנציגות פיקוד הדרום והיה חלק מדברור אירועים מבצעיים ויומיומיים.
בין לקוחותיו במשרד תוכלו למצוא את אולפני הרצליה, מותגי Mazda ו-BMW, כביש 6 חוצה צפון והנתיב המהיר.

סבטה קונוביץ'

יועצת דיגיטל

בעלת תואר ראשון בתקשורת ולימודי אסיה מהאוניברסיטה העברית. בעלת תואר שני במדיניות ציבורית. בעלת ניסיון מקצועי בכתיבת תוכן לדיגיטל, בוגרת גלי צה"ל.

נועם פייגנבאום

יועצת תקשורת

החלה את דרכה בעולם התקשורת כבר בתיכון, כדוברת מועצת התלמידים והנוער הארצית, לאחר מכן שירתה בחטיבת דובר צה"ל בעבודה מול כלל אתרי החדשות וערוצי הרדיו, דוברת החטיבה המרחבית גוש עציון ושירות קבע כמפקדת במדור צבא וחברה האמון על השתתפות מפקדי צה"ל בכנסים אזרחיים ואירוח ביקורי בכירים בצה"ל. בשירותה קיבלה אות הצטיינות מטעם דובר צה"ל דאז, האלוף מוטי אלמוז. סטודנטית לניהול ופסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה.

רותם ליבנת

יועצת דיגיטל

בעלת ניסיון מקצועי בתחום ניהול לקוח ממשרדי פרסום וכמנהלת שיווק דיגיטלי בארגונים חברתיים. בעלת תעודה כמומחית בשיווק דיגיטלי מהטכניון, ובעלת תואר ראשון במדע המדינה והיסטוריה מהאוניברסיטה העברית.

אורן ורמוס

ארט דירקטור

מעצב גרפי ופרסומאי, היה ארט דירקטור במשרדי פרסום מובילים. עומד מאחורי עשרות קמפיינים עבור מפרסמים כמו בזק, הוט, פיג'ו, פרטנר, טובורג, קינלי סודה, תאגיד השידור כאן ועוד. עיצב גם קמפיינים פוליטיים וחברתיים. בוגר המרכז האקדמי לעיצוב ויצו חיפה, שם הוא מלמד כיום פרסום.

שי פלטניק

יועצת דיגיטל

שי פלטניק, יועצת דיגיטל
שי היא בוגרת חטיבת דובר צה"ל, ואשת שטח אמיתית (כדוברת לשעבר של חטיבות שונות בגבול מצרים וירדן).
במסגרת שירותה ביחידה אף זכתה שי לאות ההצטיינות של היחידה לשנת 2020.
כיום, לצד עבודתה כיועצת תקשורת, לומדת שי תקשורת וניהול.

מיטל נעים

יועצת תקשורת

בעלת ניסיון של 20 שנה בתחום הייעוץ התקשורתי והאסטרטגי. במהלך השנים טיפלה במגוון רחב של לקוחות בתחום הכלכלה ושוק ההון. החל מחברות ציבוריות, חברות נדל"ן, בתי השקעות, גופי רגולציה וכלה בניהול משברים בגופים פיננסיים. בעלת תואר ראשון בניהול ותקשורת

מתן מיכלין

יועץ תקשורת

החל את דרכו בעולם התקשורת כבר בתיכון, ככתב ועורך באתר הצעירים שלYnet .

שירת במערך דובר צה״ל תחילה כחייל במדור העיתונות הכתובה בעבודה מול מערכות העיתונים הכלל-ארציים, ולאחר סיום קורס הקצינים שימש כקצין הפקות הטלוויזיה בענף תקשורת ישראלית, מפקד מגמת הדוברות בקורס הכשרת היסוד, ומפקד קורס השלמת הקצונה של המערך.

ביום העצמאות ה-73 נבחר למצטיין דובר צה״ל דאז, אלוף הדי זילברמן.

לאחר שחרורו מצה״ל עבד כדובר פוליטי והיה דובר יו״ר הקואליציה ויו״ר ועדת הבריאות בכנסת ה-24.

חלי אריה

יועצת תקשורת

בוגרת תואר ראשון בפרסום ובתקשורת שיווקית.

בעלת ניסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים תחת לוחות זמנים צפופים ובניהול אירועים גדולים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

בתחום יחסי הציבור חלי התמקצעה בעולמות הצרכנות ועומדת בקשר שוטף עם מגוון רחב של לקוחות מהמובילים בשוק.

דקלה אברג'יל

עוזרת אישית לבעלי החברה

בעלת ניסיון רב במגזר הפוליטי והעסקי ובליווי קמפיינים ומאבקים. ליוותה בכנסת במשך 12 שנים את העשייה של השרים ויושבי ראש מפלגת מרצ לשעבר יוסי שריד ז"ל וחיים אורון (ג'ומס), ולאחר מכן עבדה 6 שנים עם יו"ר קבוצת הראל ביטוח ופיננסים.

ישראל רובינשטיין

ראש המחלקה החרדית

בני-ברקי במקור ובנשמתו, תושב אופקים ובוגר ישיבת זרועה שבנגב. מומחה בתקשורת חרדית על כל גווניה. ייצג מספר רב של לקוחות בעלי פרופיל תקשורתי גבוה במהלך הקריירה שלו, בעל ניסיון רב הן ביחסי ציבור קלאסיים והן בשיווק דיגיטלי בעולם החרדי. בתפקידו מרכז ישראל את כלל פעילות החברה אל מול עיתונאים ומשפיענים מהחברה החרדית.

יניב שדה

מנהל Unik digital

ניסיון במכירות ושיווק של למעלה מ-15 שנה. מומחה בשיווק דיגיטלי, בניית אתרי תדמית וסחר, ניהול קמפיינים מגוונים וקידום אורגני של עמודי סושיאל לגופים פרטיים ועסקיים. בעל תואר ראשון במשפטים.

הגר לוין

סמנכ"לית תפעול

בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתקשורת וניהול קמפיינים מסחריים וציבוריים. פיתחה ב-unik את תחום ההפקה, וצברה רזומה מרשים של הפקות ללקוחות: מסיבות עיתונאים, אירועי מדיה, השקות בינלאומיות ועוד. בעלת תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב.

מתן גרינשטיין

מנכ"ל

מתן גרינשטיין, מנכ"ל

מתן שימש בתפקידים בכירים בחטיבת דובר צה"ל, בתפקידו האחרון כראש ענף התקשורת בחטיבה (בדרגת סא"ל)

שירותו של מתן בחטיבת דובר צה"ל נפרס על פני 15 שנה. בין השנים 2008-2011 כדובר פיקוד העורף ובין השנים 2011-2014 כראש מדור תא הכתבים הצבאיים בענף תקשורת ובמסגרת תפקיד זה ניהל את מדיניותו התקשורתית של צה"ל במהלך המבצעים  עופרת יצוקה, עמוד ענן וצוק איתן

לאחר מכן מונה לפקד על יחידת ההסרטה של דובר צה"ל שריכזה את תחום המדיה ביחידה בשגרה ובחירום
גרינשטיין החל את דרכו בדוברות אוניברסיטת חיפה וזאת לצד לימודי תואר ראשון בהצטיינות בתקשורת במכללת עמק יזרעאל

נסים דואק

בעלים

כמי שחיידק העשייה והרצון לחולל שינוי משכו אותו עוד מילדות, נסים ניהל קריירה בת עשור בעיתונות, במהלכה כבר בגיל 30 כיהן כעורך הראשי של המגזין הכלכלי "ממון" בעיתון ידיעות אחרונות. מאז הקמת החברה ב-2003, דואק משמש כאסטרטג ויועץ בכיר שהוביל שורה ארוכה של קמפיינים ציבוריים ופוליטיים, אשר רבים מהם עיצבו את סדר היום של החברה הישראלית.

אסף שניידר

מנהל תוכן

בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתפקידי כתיבה ועריכה בכירים. ניהל צוותים גדולים של כותבים, עורכים ומעצבים בדסק החדשות של "ידיעות אחרונות"

מאיה ביימן

משנה למנכ"ל

התחילה את דרכה במערך דובר צה״ל, שם שירתה במשך חמש שנים בשורת תפקידי מפתח כקצינה וכחיילת בענף תקשורת ישראלית. במסגרת שירותה קיבלה אות הצטיינות מראש אגף המבצעים דאז, אלוף ניצן אלון. לאחר השירות הצבאי, המשיכה להתמקצע בעולמות הדוברות כשעבדה במחלקת יחסי הציבור בקשת 12, ניהלה עמודי סושיאל והובילה פרויקטים מיוחדים במילואים. בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובקולנוע בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב.

ברק כפיר

סמנכ"ל יח"צ

בעל ניסיון רב של מעל עשור בתחום היח"צ והדוברות, כולל במערכי הדוברות של ארגונים ציבוריים גדולים כגון דובר צה"ל ודוברות משרד המשפטים. בין לקוחותיו ניתן למצוא את AIG, Manpower, פורום ה-15 (הערים העצמאיות בישראל), התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית ועוד.

לילך דמתי

מנהלת משרד

בעלת ניסיון רב בעולם השיווק והפרסום, מילאה שורת תפקידים, ובהם מנהלת מכירות ומנהלת מסחרית בגופי מדיה שונים.

עמית קרייזל

יועצת תקשורת

בוגרת מכינת גליל עליון, מדרשה למנהיגות חברתית. את שירותה הצבאי עשתה בחטיבת דובר צה"ל, ובמסגרתו הייתה דוברת חטיבת תותחנים. בין לקוחותיה במשרד תוכלו למצוא את פורום חברות הקדישא, מועצת הקהילות והקבוצות המשימתיות והבינתחומי.

שי כהן-ויינברגר

יועצת תקשורת

בוגרת מערך דובר צה"ל. במסגרת שירותה ביחידה עבדה באופן שוטף אל מול כלל מערכות התקשורת המודפסת בפריסה הארצית וכן אל מול אתרי האינטרנט השייכים להם.  בין לקוחותיה במשרד תוכלו למצוא את שפיר הנדסה בע"מ, מכון אהרן, הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו

מאיה ארדיטי

יועצת דיגיטל

בעלת תואר ראשון בפרסום ותקשורת שיווקית. בעלת ניסיון של ניהול לקוחות ממשרד פרסום וכמתאמת שיווק בחברת יבואנית רכב מובילה בארץ. בעיצומו של תואר שני במנהל עסקים

עידו דוד כהן

יועץ תקשורת

שירת בגלי צה"ל כמפיק, עורך ומגיש במחלקת החדשות, ולאחר מכן כעורך בחדשות 10 בתכניות כמו המהדורה המרכזית, 'היום שהיה', 'לילה כלכלי' ואחרות. עידו הוא גם עורך דין מוסמך, בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב, שם שימש כעוזר מחקר לפרופ' איל גרוס והיה בין מייסדי ועורכי מאגר המידע המקוון "משפט ולהט"ב".

Noa served for six years as an officer in the IDF Spokesperson’s unit, mainly in operational field units, including the Kfir Brigade and the Gaza Division, and took part in managing some of the most complex and well-publicized challenges and media crises’ that the IDF has faced in the past few years such as the Hebron shooting incident with Elor Azaria and the ongoing security deterioration in the area surrounding the Gaza strip. She is currently studying political science and sociology in The Academic College of Tel Aviv–Yaffo.

Noa Cohen

Media consultant

עדי אדרי

מנהלת תחום ריטייל

עוסקת בתחום יחסי הציבור והדוברות מאז שנת 2002, ובעלת ניסיון עשיר בכל תחומי הצרכנות והריטייל השונים. לאורך השנים ליוותה בהצלחה רבה מגוון רחב של לקוחות בתחומי הקמעונאות, צרכנות, בריאות, רכב, תעסוקה ומלונאות, כמו ליימן שליסל, עוף טוב, Expo תל אביב, מלונות פרימה, AllJobs ועוד.