מי אנחנו

unik, מהחברות המובילות בישראל בתחומה, עוסקת בחשיפה ציבורית. היא מסייעת לחברות, ארגונים ואנשים לקדם רעיונות ולהגשים מטרות – עסקיות וערכיות.

עם מומחיות רב-תחומית, צוות מקצועי מובחר וקשרים ענפים בכל המקומות הנכונים – אנחנו כאן כדי לעזור לכם לשנות את המצב לטובה.

במציאות בה המסר השיווקי והמיצוב התדמיתי מאותגרים כל העת, מציעה unik ללקוחותיה מעטפת מלאה ורחבה בתחומי ניהול המשברים, ייעוץ אסטרטגי-תקשורתי, יחסי ציבור וכל אפיקי התוכן בעולמות הדיגיטל.

בדרך אל המטרה, אנחנו פועלים מעל כל במה אפשרית המתאימה להעברת הרעיון או הסיפור של המותג: אמצעי התקשורת בארץ ובעולם, רשתות חברתיות, שיווק בלתי אמצעי, וכל צומת אפשרי שבו נמצא קהל היעד, ובו מעוצב הדימוי.

מאז הקמת החברה, בשנת 2003, צברנו מומחיות יוצאת דופן בניהול אפקטיבי של קמפיינים ציבוריים אשר עיצבו ומעצבים את סדר היום של הציבוריות הישראלית:

  • הוצאנו מותגים לאור והפכנו אותם לחלק בלתי נפרד מהשיח הרלוונטי
  • הגנו על מותגים ואנשים מפני מתקפות ציבוריות ממוקדות או כוללות
  • הובלנו קמפיינים מול רגולטורים
  • קידמנו סוגיות תוכן מורכבות במיוחד – המצריכות שליטה והיכרות מוחלטת עם         קווי התפר ונקודות המפגש שבין המגזרים השונים (ציבורי, שלישי, עסקי)
  • יצרנו קמפיינים שיווקיים עם קריאייטיב, שחולל שיח שהתפשט במהירות האור
  • יצרנו עולמות תוכן ממותג ומובחן, ועוד ועוד.

את unik הקים נסים דואק, לשעבר העורך הכלכלי של מוסף "ממון" של העיתון ידיעות אחרונות, וכיום מבכירי מנהלי המשברים ויועצי התקשורת בישראל.

מנכ"ל החברה הוא מתן גרינשטיין, לשעבר ראש ענף תקשורת בחטיבת דובר צה"ל.

הצוות המקצועי ב unik-מורכב מכ-25 מומחים, בתקשורת, דיגיטל, תוכן, אסטרטגיה, קריאייטיב ועיצוב גרפי.

אנחנו גדולים ומובילים, אבל כל אדם, חברה או ארגון שמגיעים ל- unik מקבלים יחס ייחודי. אנחנו מתחילים בלימוד הצרכים הספציפיים של כל לקוח, ממשיכים בניתוח הסביבה בה הוא פועל, מעצבים עבורו אסטרטגיה תקשורתית מותאמת – ואז מיישמים אותה באופן חסר פשרות.

 

קו מפריד עליון

מה אנחנו עושים

יחסי ציבור

unik מציעה ללקוחותיה שירותי ייעוץ תקשורת וניהול כולל של מערך הדוברות מול כל הפלטפורמות הרלוונטיות בעולם המדיה: ערוצי הטלוויזיה, עיתונות מודפסת, עיתונות און-ליין, רדיו, בלוגים, פודקאסטים ועוד. אנחנו מעניקים מענה לכל שירותי התקשורת הנדרשים בסביבה בה פועל הלקוח, מהודעות לעיתונות ועד מסיבות עיתונאים, מניוזלטרים וייצוג ברשתות חברתיות ועד לתדריכים לא פורמליים לכתבים הרלוונטיים.

אסטרטגיה תקשורתית

אנחנו מתמחים בבניית אסטרטגיה תקשורתית וציבורית ללקוח, על כלל היבטיה: יעדים מסחריים, ציבוריים או פוליטיים, קהלי מטרה רלוונטיים, תחרות ישירה ועקיפה בענף, יצירת תוכן, התמודדות עם רגולציה, לובינג ועוד. בין השירותים שאנו מעניקים: הגדרת יעדים לטווח קצר, בינוני וארוך, מעקב שוטף אחר פרסומים תקשורתיים, ניטור שיח ברשתות חברתיות וייעוץ תקשורתי לדרגי הניהול של הלקוח.

ניהול משברים תקשורתיים

unik crisis management היא בעלת ניסיון ייחודי, רחב ומוצלח בטיפול בכל סוגי המשברים התקשורתיים בגופים מסחריים, ארגוני מגזר שלישי, רשויות מדינה, מפלגות, ואנשים פרטיים. במהלך המשבר אנחנו מלווים את הלקוח באופן צמוד, מבצעים הערכות מצב תכופות, ועובדים במגוון פלטפורמות ורבדים: עיתונות, רשתות חברתיות, תקשורת פנים ארגונית, תדריכים ומסרים לא פורמליים. אנחנו לוקחים על עצמנו את הדוברות השוטפת, מבצעים בקרה וניטור באופן תכוף, ומכניסים לתמונה רוגע, יציבות ובהירות. לבסוף, אנחנו בונים ומיישמים עבור הלקוח תכנית שיקום.

ניהול קמפיינים

unik מתמחה בתכנון, בנייה ויישום של קמפיינים ציבוריים, פוליטיים ומסחריים מכל הסוגים: השקה של מוצרים ושירותים; כניסה לשוק המקומי או הבינלאומי; מערכות בחירות לאומיות או מקומיות; פריימריז; קמפיינים פנים-ארגוניים ועוד. העבודה שלנו נעשית בתיאום ובשיתוף עם משרדי פרסום, סוקרים, יועצים משפטיים, חברות מיתוג וכל גורם אחר הרלוונטי ליעדים של הלקוח.

יחסי ציבור דיגיטל

unik digital היא סוכנות הקונספטים והדיגיטל שלנו, העוסקת בניהול נוכחות ברשתות החברתיות השונות: מיוזמה והובלה של קמפיינים ויראליים, ועד תפעול אופרציה של שירות לקוחות; מהקמה, ניהול ותפעול של נכסים דיגיטליים, ועד דיוור ישיר של ניוזלטרים, מגזינים ותקשורת פנים ארגונית. בעזרת חיבור בין תוכן לטכנולוגיה, אנחנו יוצרים תהודה מרבית ומעבירים מסר מדויק, ממוקד ואיכותי באמצעות כלים חדשניים ומקוריים שמפתיעים ופוגעים במטרה בכל פעם מחדש. אנחנו הוגים אירועים יצירתיים אשר משקפים את ערכי המותג שלכם, ומציעים שירותי מיתוג, עיצוב וגרפיקה, ליצירת מעורבות צרכנית איכותית.

מחלקה בינלאומית

את ההתמחות שלנו בציבוריות המקומית, אנחנו מספקים גם לארגונים, חברות וממשלות מחו"ל, המבקשים לפעול בישראל. את כל השירותים הקבועים שלנו אנחנו מציעים בעברית, ערבית ואנגלית, ואנחנו גם יודעים לספק חבילת כניסה אופטימלית לשוק הישראלי: תדריכים על עולם התקשורת הישראלי; סקירות על התחום המסחרי, הרגולטורי והפוליטי בישראל; תרגום והתאמה של מסרים לשוק המקומי; וייעוץ דיפלומטי בניהולו של אלון פנקס, לשעבר קונסול ישראל בניו יורק.

קו מפריד עליון

נעים מאוד

נסים דואק

נסים דואק

בעלים

מתן גרינשטיין

מתן גרינשטיין

מנכ"ל

הגר לוין

הגר לוין

סמנכ"לית תפעול

ברק כפיר

ברק כפיר

סמנכ"ל יח"צ

אסף שניידר

אסף שניידר

מנהל תוכן

עדי אדרי

עדי אדרי

מנהלת תחום ריטייל

יניב שדה

יניב שדה

מנהל Unik digital

ישראל רובינשטיין

ישראל רובינשטיין

ראש המחלקה החרדית

דקלה אברג'יל

דקלה אברג'יל

עוזרת אישית לבעלי החברה

לילך דמתי

לילך דמתי

מנהלת משרד

אורן ורמוס

אורן ורמוס

ארט דירקטור

עידו דוד כהן

עידו דוד כהן

יועץ תקשורת

שי פלטניק

שי פלטניק

יועצת תקשורת

מיטל נעים

מיטל נעים

יועצת תקשורת

מאיה ארדיטי

מאיה ארדיטי

יועצת דיגיטל

שי כהן-ויינברגר

שי כהן-ויינברגר

יועצת תקשורת

עמית קרייזל

עמית קרייזל

יועצת תקשורת

אילה בראון

אילה בראון

יועצת תקשורת

נועה אלרואי

נועה אלרואי

יועצת תקשורת

רותם ליבנת

רותם ליבנת

יועצת דיגיטל

עידו פרנקו

עידו פרנקו

יועץ דיגיטל

נועם פייגנבאום

נועם פייגנבאום

יועצת תקשורת

נעה כהן

נעה כהן

יועצת תקשורת