רק מילה - יוניק | Unik

יוניק היא חברת יחסי ציבור רב-תחומית, אשר עוסקת בקידום מותגים, רעיונות ואנשים, ומשפיעה כך על המציאות, לטובה

unik is an interdisciplinary PR firm which promotes
brands, ideas and people to impact reality for the better

רק מילה

תשיגו לי את האחראי על מזג האוויר

בחודש האחרון לא מעט ממהדורות החדשות נפתחו עם כותרות דרמטיות. לא ביבי, גם לא שרה ולא יאיר. "סערה", הזהירו עודד בן עמי ותמר איש-שלום, "סופה!", זעקו גאולה אבן ויונית לוי. אלא שהאמת הייתה קצת אחרת – זה היה סיפור של חורף, לא יותר.

אמנם נשיא ארצות-הברית טוען שאין התחממות גלובאלית, וגם התחזית היא "פייק ניוז" עבורו, ובכל זאת נדמה שקצת איבדנו פרופורציות. בשנים האחרונות, שאם נודה על האמת לא היו מבורכות במיוחד בגשמים עזים ומתמשכים, שכחנו איך נראה חורף אמיתי. בכל שבוע החזאים נדרשים להחריף את הטון – כל גשם שחורג קצת מזרזיף הופך לסערה, כל ברק ורעם הופכים מיד לסופה. אם בעבר הגשמים שחווינו בינואר האחרון היו פשוט עוד שני סופי שבוע חורפיים רגילים, הפעם הם הפכו לאירועים של ממש.

כשהחזאים עולים לשידור בתוכניות הרדיו ונדרשים לעניין, גם הם מודים שאין כאן שום פעילות שחורגת מהשגרה – אבל שעורכי המהדורות דורשים, ולהם זו עוד הזדמנות לקפוץ מסוף המהדורה לתחילתה. רק בחורף האחרון דיווחו כבר ארבע פעמים על סיכויים לשלג בירושלים, כשהמפות הסינופטיות לא הראו אפילו תחילתו של ברד. העיקר שיהיה עוד אייטם סוער למהדורה, העיקר שאפשר יהיה על משהו שלא קשור לעוד חקירה של נתניהו.

אז בואו נזכור – חורף הוא חורף. יש בו גשם, יש בו סופות, וזה בסדר. לא צריך להיכנס להיסטריה. עוד יומיים ומגיע האביב.